Degustácie

Prichádzame k vám s výnimočným sortimentom rumov, vín, koňakov a rôznych iných druhov tvrdého aj jemného alkoholu s tou najvyššou kvalitou. Sme si istí, že svojou pestrou rozmanitosťou chutí a aróm vás očarí nejeden produkt. Okrem exkluzívnych fliaš u nás nájdete aj obsiahlu ponuku autentických cigár ručnej výroby od svetových značiek, ktoré vám zaručia jedinečný zážitok.

Cez e-shop si môžete nakúpiť jednoducho z pohodlia vášho domova alebo nás nájdete v našej novej kamennej predajni v Komárne, kde pre vás pravidelne pripravujeme špeciálne degustácie, ku ktorým nepochybne patria aj pochúťky sprostredkované lokálnymi farmármi. Tie sa perfektne hodia k ochutnávkam vybraných druhov alkoholu. Či už ste milovníkom poctivo vyrábaných syrov, klobás alebo iných dobrôt, u nás je o všetko postarané.

Neváhajte a navštívte predajňu RUMICON plnú výnimočných chutí, vôní a luxusných zážitkov. Alebo sa zúčastnite našich pravidelných mesačných ochutnávok, kde sa dozviete viac o histórii a výrobe alkoholu či cigár, stretnete významné a uznávané osobnosti z fachu a ochutnáte ten najkvalitnejší alkohol.

Tešíme sa na vás!

Lístky na aktuálnu ochutnávku zakúpite priamo v predajni RUMICON Bottle&Cigar shop. Adresa: Palatínova 1038/41, 945 01 Komárno

Cena lístka 37 Eur zahŕňa okrem vstupu na ochutnávku aj tematický program a občerstvenie vo forme obložených mís. Ak si vopred zakúpite lístok na 3 podujatia, môžete získať zľavu 5 %. Pri nákupe 6 vstupeniek to bude už 10 %.

V prípade záujmu nás kontaktujte na tel. čísle 0908 397 859 alebo e-mailovej adrese predajna@rumicon.sk.